Süperleks

90x190cm-100x200cm-120x200cm-140x190cm-150x200cm-160x200cm seçenekleri

Doğanın Yeşil Örtüsü Şimdi Yatak Odalarında
Binlerce ürüne dönüşen ve 10 binlerce fayda sağlayan kenevir, şimdi de yatak kumaşında kendini gösteriyor. Kenevir, geleceğin en önemli malzemeleri olan doğal lifler arasında sürdürülebilirlik açısından öne çıkıyor.

Kenevir ile Uyku Hiç Olmadığı Kadar Doğal ve Huzur Dolu
Kenevir ile, yatak kumaşı yeniliklerine yeni bir öğe ekleniyor. Kenevirin ana maddesi olan kenevir lifleri, işlendiklerinde son derece etkili avantajlar sunuyor. Bu avantajları şöyle sıralayabiliriz:
- Kötü kokuları uzaklaştırır.
- İnsan cildine uyumludur.
- Nefes alan yüzeyler yaratır.
- Doğal yapısı ile çevre dostudur. Şöhret Yatak tarafından sunulan bu kumaş ile, uykular artık her zamankinden daha doğal ve huzurlu. Kenevir elyaftan üretilen Kenevir yatak kumaşının özel iplik yapısı, bu özellikleri kalıcı olarak muhafaza ediyor ve sürdürüyor.

Kenevir, Gelecek İçin Güvenlik Sağlar
Eşsiz yapısı sayesinde kenevir, pamuktan çok daha az suya ihtiyaç duyar ve tekstil için daha dayanıklı bir hammadde sağlar. Pamuğa göre ¼ daha az su ile yetiştirilebilir ve kenevirden elde edilen elyaf pamuk elyafına göre 4 kat daha dayanıklıdır. Yıllarca aynı alanda toprağın verimini düşürmeden üretilebilir ve bu anlamda, sürdürülebilir bir gelecek için hayati önem taşır.

Kenevir Hangi Alanlarda Kullanılıyor?
Kenevir bitkisi günümüzde tıptan gıdaya, tekstilden kimyaya, kozmetikten kâğıt sektörüne kadar pek çok alanda kullanılan verimli bir bitkidir. Ürün haline getirildiğinde sağladığı faydaların yanı sıra yetiştirilmesi sırasında da toprakla mükemmel bir uyum içindedir.

Şöhret Yatak Whatsapp Hattı
Şöhret Yatak WhatsApp Hattına Hoşgeldiniz. Ürunlerimiz hakkında bilgi almak için sorularınızı iletebilirsiniz